oferta, slub , sesje slubneZdjęcia ślubne to połączenie dynamicznego reportażu oraz pełnej uczuć sesji ślubnej.

Reportaże ślubne: każdy reportaż to dla nas nowe wyzwanie, ponieważ chcemy waszą opowieść utrwalić w sposób jak najbardziej doskonały. Opowieść tą tworzymy wspólnie z wami starając się zachować to co najbardziej ulotne, a ulotne tego dnia są wasze naturalne emocje, otaczające je detale, sytuacje i okoliczności bez których nie było by magii szczęśliwych dni. Wiemy o tym, dlatego z wszelką starannością, w sposób indywidualny i jak najbardziej profesjonalny podchodzimy do każdego zlecenia.
Sesje ślubne: dopasujemy do waszych oczekiwań, sami zaś zaproponujemy wam wiele ciekawych pomysłów i niebanalnych rozwiązań , do tego pokażemy wam miejsca o których nie słyszeliście. A wszystko po to żeby w powiewie swobody móc uchwycić wasze emocje i to, co w nich piękne i naturalne.

Samo wykonanie zdjęć to nie wszystko, bardzo ważne jest również ich przygotowanie i oprawa. Album zoferta, slub , reportaz slubnye zdjęciami jest efektem wielogodzinnej pracy, składającej się z wykonania zdjęć w trakcie reportażu ślubnego i sesji ślubnej a także czasu poświęconego na ich wybranie oraz przygotowanie do druku lub wykonania odbitek. Z uwagi na to że zdjęcia z Waszego ślubu staną się bezcenną rodzinną pamiątką, najwyższa jakość używanych materiałów jest dla nas priorytetem. Album klasyczny czy drukowany? To trudny wybór, obydwa są piękne. Zapraszam na spotkanie które ułatwi podjęcie decyzji.

Dla par pragnących zawiesić zdjęcia z sesji ślubnej na ścianie w salonie lub sypialni. Oferuję druk zdjęć na płótnie lub innych atrakcyjnych podłożach.

Każda ceremonia ślubu jest inna. Dlatego chętnie przygotowuję ofertę specjalnie według Waszych indywidualnych wymagań.

Nie zwlekajcie, skontaktujcie się z Nami. Zarezerwujcie termin już teraz. KONTAKT