2 - Rekomendacje_prywatne_gosia_przemek
KAROLINA I ADAM

Współpraca z Anią była czystą przyjemnością. Piękne zdjęcia, subtelne, z duszą, bardzo naturalne :) Podczas sesji zdjęciowej również czuliśmy się bardzo swobodnie, a przede wszystkim była to bardzo dobra zabawa.
Gdybyśmy mieli zdecydować raz jeszcze o wyborze fotografa do uwiecznienia tak ważnego dla nas dnia, decyzja z pewnością byłby taka sama. Jeżeli tylko jeszcze nadarzy się okazja, z pewnością skorzystamy z usług Ani :) dostaliśmy piękny album, do którego często wracamy i który jest dla nas piękną pamiątką. Szczerze i z całego serca polecam.

 
 
Data: 18.07.2016


2 - Rekomendacje_prywatne_gosia_przemek
GOSIA I PRZEMEK

Bardzo się cieszę, że uwiecznienie jednego z najpiękniejszych dni w życiu powierzyliśmy Ani. Ania jest profesjonalistką, dzięki jej pracy mamy cudowną pamiątkę – opowieść z naszego pięknego dnia. Już podczas dnia ślubu, sami goście weselni podkreślali profesjonalizm Ani, była wszędzie gdzie coś ciekawego się działo, ale nikt nie czuł się skrępowany. Sesja zdjęciowa również była dla nas przyjemnością, została dostosowana do naszych preferencji, do tego Ania wychodziła często z inicjatywą i propozycją bardzo ciekawych ujęć. Albumy, które zamówiliśmy zostały wykonane bardzo profesjonalnie i do tego płyta z prezentacją zdjęć z wesela jest prawdziwą i niezapomnianą dla nas pamiątką. Gorąco polecamy!

 
 
Data: 10.10.2015


2 - Rekomendacje_prywatne_agnieszka_piotr
AGNIESZKA I PIOTR

Polecamy usługi pani Ani:) Zarówno w dniu naszego ślubu, jak i podczas sesji pani Ania wykazywała się ogromnym profesjonalizmem:) Wszystkie zdjęcia są naturalne i a każde z nich jedyne w swoim rodzaju. Ogromnym atutem pani Ani jest jej kreatywność – podczas poślubnej sesji zdjęciowej pani Ania wykazała się ogromną kreatywnością, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo oryginalnie. Pani Ani udało się coś niemalże niemożliwego – pomimo, iż jesteśmy oboje bardzo krytyczni wobec tego, jak wyglądamy na zdjęciach, oboje możemy przyznać, że wyszły przepięknie:) Dziękujemy! Agnieszka i Piotr

 
 
Data: 25.07.2015


2 - Rekomendacje_prywatne_gosia_karol
GOSIA I KAROL

Szczerze polecam ATF Studio ponieważ Ania łapie w obiektywie piękne spontaniczne chwile. Niewiadomo kiedy potrafiła na uroczystości znaleźć się w odpowiednim miejscu by uchwycić najlepsze momenty. Ma ta cechę która jest ważna u Fotografa ? nie czuć, że jest w pobliżu i nie widać gdy fotografuje, bo tak jest wczuta w swoja rolę. Dzięki czemu nie odczuwaliśmy skrępowania i w 100% byliśmy sobą. Jej profesjonalizm sprawił, że spokojnie mogliśmy powierzyć jej Nasze najpiękniejsze chwile. Gosia i Karol


3 - Rekomendacje_prywatne_ola_maciek
OLA I MACIEK

Sesje zdjęciowe z Anią to prawdziwa przyjemność. Rozpoczęliśmy razem współpracę przy sesji ślubnej. Zdjęcia były wykonane bardzo profesjonalnie a ujęcia ciekawe. Uchwycone zostały najfajniejsze momenty, co było dla nas szczególnie ważne, gdyż nie mieliśmy kamery. Podczas sesji w plenerze Ania przygotowała wiele interesujących pomysłów na ujęcia, miała ze sobą mnóstwo rekwizytów, które nadawały zdjęciom charakter. Z drugiej strony była również otwarta na nasze propozycje. Byliśmy tak zafascynowani zdjęciami, że umówiliśmy się również na sesję dziecięcą oraz rodzinną. Obie wyszły fantastycznie.”


1 - Rekomendacje_prywatne
AGNIESZKA I TOMEK

Są takie momenty w życiu, w których chcielibyśmy, aby czas stanął w miejscu. Nasz ślub zdecydowanie do takich należał, a Ania potrafiła zatrzymać te ulotne chwile w niezwykły sposób. Zdjęcia są zachwycające, każde jedyne i niepowtarzalne, doskonale odzwierciedlają ten Nasz Dzień. Zachwyt nasz i gości oglądających fotografie mówi sam za siebie. Na dodatek Ania jest nie tylko profesjonalistą w tym co robi, ale również niezwykle miłym i ciepłym człowiekiem. Każde spojrzenie na jej dzieła będzie nam przypominać świetną współpracę. Dziękujemy raz jeszcze, szczególnie za niezapomnianą sesję ślubną! GORĄCO POLECAMY!!”


Ślubna Sesja Zdjęciowa w bibliotece
KAMILA I PIOTR

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy i oceniamy ja na 6. Niezwykła fantazja i pomysłowość. Czas biegnie nieubłagalnie, lecz na fotografiach pani Ania ?zapisała? wszystko co ważne, nasz najważniejszy dzień w życiu. Nasze uśmiechy, wzruszenia i niezapomniane wesele. Całości dopełniła niezwykła sesja ślubna. Nic dodać nic ująć. Z całego serca możemy polecić panią Anię.


Ślubna Sesja Zdjęciowa w bibliotece
EDYTA I GRACJAN

Bardzo miło wspominamy współpracę z Anią na naszym ślubie, weselu i sesję w plenerze. Ania doradza, sugeruje, proponuje, ale niczego nie narzuca, do każdego podchodzi indywidualnie, dzięki czemu na zdjęciach wygląda się naturalnie, nawet jeśli ktoś nie lubi być fotografowany. Piękna pamiątka na całe życie za niewygórowaną cenę.
Edyta i Gracjan Podpora
Gdybym był celebrytą, chciałbym mieć takiego fotografa na wyłączność!
Gracjan Podpora


Ślubna Sesja Zdjęciowa w bibliotece
ULA, SESJA Z BRZUSZKIEM

Ula, sesja z brzuszkiem. W wyjątkowym okresie swojego życia.w ósmym miesiącu ciąży – dostałam w prezencie od bliskiej mi osoby karnet na zrobienie zdjęć .pamiątki. Jestem ciekawa. co powie moja córka, jak już będzie większa, gdy zobaczy te zdjęcia. Zdjęcia pozostają wspomnieniem na całe życie, więc muszą być wyjątkowe. Mam piękną pamiątkę. Aniu, bardzo dziękuje. Cieszę się, że Ciebie poznałam i że to Ty je zrobiłaś. Zdjęcia są profesjonalnie wykonane i w najlepszy z możliwych sposobów ukazują wyjątkowe chwile w moim życiu. Widać na nich nie tylko moje szczęście, ale też wprawne oko i lata doświadczeń w fotografowaniu. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie „dobre zdjęcia”; kto szuka nie tylko profesjonalnego, pełnego pasji fotografa, ale również sympatycznej osoby, cierpliwej i wesołej, stwarzającej niezwykle miłą atmosferę, dzięki której można czuć się w pełni naturalnie, po prostu być sobą!


rekomndacje Magda i Szymon
MAGDA I SZYMON

Bardzo chciałabym polecić panią Anne Urbańską-Rafkę ponieważ jest naprawde świetną fotografką robi piękne zdjęcia które są dopracowane osobiście byliśmy bardzo zachwyceni z naszego albumu ślubnego zdjęcia były śliczne za co bardzo dziękujemy Pani Ani .