Anna Urbańska - Rafka

Niektórzy mówią, że w życiu nie ma przypadków. Że to co ci pisane, znajdzie cię wcześniej czy później i wyznaczy twoją życiową drogę. Jeśli to prawda, to mnie znalazła fotografia.
W studium reklamy, gdzie trafiłam chcąc się uczyć fotograficznej sztuki, wiodącym tematem moich prac w naturalny sposób stał się człowiek.

Jednak już podczas studiów, urzekły mnie światłocienie. Połączyłam więc artystyczną transformację ludzkiego ciała, w zależności od padającego światła i na pracę dyplomową wybrałam kobiecy akt. Ucząc innych – przez lata organizowałam wystawy, by pokazać świat widziany moimi oczami.

Ciągle szukałam jednak nowych możliwości, chcąc sprawdzić, gdzie moje widzenie obiektu fotografii, najbardziej się spełni. Proza życia dyktowała warunki. Wystawy dawały artystyczne spełnienie, jednak trzeba było zarabiać pieniądze.

Skupiłam się więc na sesjach ślubnych. Podczas nich mogłam być blisko ludzi, ich emocji, marzeń, wzruszeń, w tym jakże wyjątkowym momencie życia. Jedna z takich sesji okazała się i dla mnie niezwykła. Poznałam na niej swojego przyszłego męża i jednocześnie najlepszego przyjaciela.

W 2018 zdecydowałam o otwarciu własnego atelier. Szczególnego miejsca, w którym mogę realizować profesjonalne sesje portretowe, wizerunkowe, jak i sesje ciążowe, narzeczeńskie czy rodzinne. W obszarze moich zainteresowań są także sesje modowe. Moje atelier to przestrzeń, do której chcę Ciebie zaprosić. Jeśli potrzebujesz wzmocnić swój biznesowy wizerunek.

Jeśli chcesz uwiecznić moment oczekiwania na dziecko. Jeśli chcesz sportretować siebie czy swoją rodzinę. Jeśli chcesz wziąć udział w kobiecej sesji i pokazać swoje piękno. Moje atelier czeka na ciebie. Porozmawiamy, bo jak mówił wielki fotograf Richard Avedon – fotografia to rozmowa.

Gwarantuję Tobie również, że tak jak zaleca David duChemin, autor bestsellerowej książki W kadrze: rozważania na temat wyobraźni fotografa – będę patrzeć oczyma, a fotografować sercem”.