Sesje biznesowe

Dziś tyle mówi się o efekcie pierwszego wrażenia, że wystarczy jeden rzut oka na zdjęcie, a skupiona na nim uwaga zbuduje zaufanie. Przyznasz mi rację, że w potoku zdjęć jakie znajdziesz dziś w internecie to właśnie to Twoje powinno się wyróżniać. Dlaczego? Ponieważ myślę, że dobre zdjęcie potrafi zastąpić tysiące słów. Dlatego uważam również, że dobrze wykonana fotografia biznesowa i wizerunkowa jest dziś absolutną postawą. Najcenniejszą walutą budującą zaufanie w relacjach biznesowych.

Chcesz znaleźć drogę do zbudowania pozytywnego wizerunku swojego lub swojej marki.
Sekret tkwi w odpowiednim obrazie.

Dlatego dobrze zrobione zdjęcie biznesowe i wizerunkowe jest dziś absolutną podstawą, by wyróżnić się np. w mediach społecznościowych czy stworzyć wyjątkowe CV.

Wybierz tę sesję, jeśli…

  • Tworzysz markę osobistą i potrzebujesz dobrych zdjęć, spójnych z wartościami, które wyznajesz w swoim biznesie.
  • Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć na LinkedIn, stronę www, media społecznościowe lub do CV.
  • Pełnisz funkcję prezesa firmy, członka zarządu, dyrektora lub specjalisty.
  • Jesteś ekspertem, który często wypowiada się w prasie branżowej i występuje na konferencjach.
  • Jesteś aktorem lub modelkąi potrzebujesz zdjęć twarzy i sylwetki do portfolio.

Krok po kroku

Zaczynamy od konsultacji żywo (lub przez (Zoom/Skypev)ewentualnie telefonicznie. Porozmawiamy o Twoich potrzebach. Omówimy szczegółowo Twoja i Twojego zespołu analizę wizerunkową. Podczas konsultacji omówimy wygląd, garderobę i ogólny nastrój zdjęć, scenografię oraz miejsce realizacji sesji. Wspólnie zaprojektujemy Twoją/Twojego zespołu sesje.

Profesjonalny makijaż fotograficzny. Realizacja sesji zdjęciowej , koordynacja całej sesji . Fotocoaching (praca nad mową ciała , gestami , mimiką).

Asystowany wybór zdjęć z sesji post produkcja , retusz zdjęć.

Odbiór i przekazanie zdjęć.