Sesje kobiece

Jeśli to czytasz, to znaczy, że planujesz zrobić sobie prezent. I ja Ci powiem, że zasługujesz na niego. Na pokazanie światu swojego piękna, wrażliwości, a może siły i odwagi?

Masz wątpliwości jak wypadniesz? Czy się nadajesz na modelkę? Pozwól, że opowiem Ci co na takiej kobiecej sesji będzie się działo. Zaczniemy od spotkania. Zaczniemy od spotkania. Zaproszę Cię bowiem na konsultacje przed sesją (która może się odbyć u mnie w studio , telefonicznie lub lub poprzez wideo konsultacje).

Zastanawiasz się po co konsultacje? Zaufaj mojemu doświadczeniu i wewnętrznemu głosowi. To właściwa droga.

Potwierdzają to opinie kobiet, które już tego doświadczyły. Po jednej z pierwszych takich sesji usłyszałam od klientki : u Ciebie na sesji to jest tak, jakby codziennie był dzień kobiet , a od jeszcze innej: u Ciebie to jest takie duchowe Spa. Wiedziałam, że to jest to. Klucz do kobiecej duszy. Gdy robiłam artystyczne fotografie – to ciało stawało się w tym zdjęciu bryłą. Ważna była forma, kreowanie. Zabawa światłem. Gdy przychodzi do mnie kobieta, która chce po prostu mieć pamiątkę, to moją rolą jest pokazać jej piękno, jej atuty. Szukam, jak to zrobić.

Zastanawiam się więc, jak najlepiej oddać ducha mojej klientki. Jak uchwycić to, co na co dzień może umykać. Pociąga mnie różnorodność ciała. Bo przecież każde jest inne. Smukłe lub pełne krągłości, mocne lub kruche. Świadome swojego piękna lub niepewne. Mam wrażenie, że podczas pracy z kobietą wychodzę poza fotografię. Widzę, jak moje modelki się zmieniają, jak dobra fotografia je zmienia. Jak widząc swoje piękno zyskują na pewności siebie. To nie jest tylko cykanie. To nie jest tylko przebieranie.

To jest przeżycie, spotkanie ze sobą, spotkanie z własną kobiecością. Czasami wręcz jej odkrycie. Gdy bohaterki moich zdjęć to poczują, to ja już nie muszę mówić, co mają robić. Jeśli chcesz tego doświadczyć, jeśli chcesz odbyć ze mną tę podróż – zapraszam.

Nie ma znaczenia czy masz rozmiar S czy XXL. To ja jestem od tego by wydobyć twoje piękno, pokazać Twoją wyjątkowość, naturalność, autentyczność. Żeby to się udało – najpierw się spotkamy i porozmawiamy, bo potrzebuję cię poznać. Usłyszeć Twoją historię. Zobaczyć Twoje prawdziwe Ja.

Potem zaproszę cię na sesję. Zadbam o twoją urodę, makijaż i fryzurę. Sprawię, że poczujesz się bezpiecznie i swobodnie. Bez tego nie zaczniemy pracy. Zatroszczę się o wybór najlepszych zdjęć.

Gwarantuję, że odkryjesz siebie na nowo, zachwycisz się sobą, zobaczysz swoje piękno i niepowtarzalność. Gotowa na przygodę?

Krok po kroku

Zaczynamy Twoja przygodę z kobiecą sesją osobista konsultacja (lub przez (Zoom / Skype). Podczas której szczegółowo porozmawiamy jak, chciałabyś zostać sfotografowana. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Odbędziemy rozmowę, która dogłębnie zajrzy w twoją duszę i ujrzy twoje potrzeby. Podczas konsultacji omówimy wygląd, garderobę i ogólny nastrój zdjęć. Wspólnie zaprojektujemy Twoją sesje.

W dniu sesji będziesz czuć się i wyglądać pięknie, dzięki dniowi spędzonymi na celebracji siebie. Zostaniesz zaopiekowania przez wizażystkę. Jak również moja ekipa zajmie się stylizacją włosów. A garderobą która wybrałaś podczas konsultacji będzie czekać na Ciebie w studio.

Dzień sesji zdjęciowej to czule prowadzenie przeze mnie . Zawsze możesz liczyć na moją szczególna uwagę. Dla mnie liczą się gesty, mimika i Twoja naturalność dlatego powoli oswajam Ciebie z obiektywem. Prowadzę Ciebie przez sesje i pokazuje Tobie w jaki sposób pozować.

Po sesji wybieramy wspólnie zdjęcia do opracowania (retuszu). Odbiór zdjęć; To wystawa Twoich zdjęć, które są elegancko oprawione i zapakowane (o sposobie oprawy zdjęć Ty decydujesz na konsultacji).