Sesja kobieca Agnieszki

SESJA KOBIECA AGNIESZKI

 Witam Was zdjęciami pięknej Agnieszki oraz jej wypowiedzi na temat sesji kobiecej
Pojęcie kobiecości dla mnie ujawniło się w dniu, kiedy przyszłam do Ani na konsultacje. Ja, kobieta w dojrzałym wieku, mężatka, matka 4 dzieci, właścicielka psa, bardzo aktywna zawodowo. Przyszłam jak co dzień ubrana w dżinsy i trampki , usiadłam na przeciwko kobiety, profesjonalnej fotografki.
Ania: Agnieszka, a jakie chciałabyś zdjęcia?
Ja: no nie wiem, jakieś ładne. O takie mi się podoba, ale nie to nie dla mnie. Będę grubo wyglądać. To za odważne , tu mi fałdy będzie widać. No ja nie wiem w ogóle czy ja dobrze będę wyglądać na takich zdjęciach, trochę będę się wstydzić .
Ania: będziesz dobrze wyglądać, jesteś piękną kobietą. Myślałam, ze jesteś odważna .
Ja: jestem odważna, ale jak moje dzieci zobaczą takie zdjęcia…Poza tym piękna to ja byłam może kiedyś .
Ania: a w jakim stylu chciałabyś zdjęcia?
Ja: no w moim, ale jaki ja mam styl? Chyba sportowy bo w dresach latam, ale lubię czasami kieckę założyć . Chciałabym, żebym była sobą na zdjęciach, a nie inną osobą. O to jest moje zdjęcie i to i to i tak siedzę rano przy kawie. Takie chcę.
Ania: Ok,ważne jest tez, żeby uchwycić Twoje emocje.
Ja: Jako terapeuta nie mogę być emocjonalna, ja nie jestem i co Ty uchwycisz?
Po sesji…
Aniu, piękne te zdjęcia, prawie wszystkie, ja chcę więcej niż się umawiałyśmy . Nie wyglądam grubo! W ogóle to ładnie wyglądam ! Ania i emocje są!
Aniu, dziękuję za wspaniałą sesję, super zabawę . Polecam wszystkim kobietom!
Agnieszka Ziobro
sesje kobiece , sesje portretowe , fotografia kobiecasesje kobiece , sesje portretowe , sesje zmysłowe, fotografia kobieca , fotografia buduarowa , sesje studyjne ,sesje w studio
sesje kobiece , sesje portretowe , sesje zmysłowe, fotografia kobieca , fotografia buduarowa , sesje studyjne ,sesje w studio , fotografia zmysłowa, sesje w studio, sesja kobieca
sesje kobiece , sesje portretowe , sesje zmysłowe, fotografia kobieca , fotografia buduarowa , sesje studyjne ,sesje w studio ,
sesje kobiece , sesje portretowe , sesje zmysłowe, fotografia kobieca , fotografia buduarowa , sesje studyjne

Podziel się tym wpisem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

już niedługo startują warsztaty "MŁODY fotograf"!

Cena tylko 590 zł!

Cześć.

Bardzo miło mi, że zdecydowałaś(łeś) się zapisać na moje warsztaty „MŁODY FOTOGRAF”. Zapewniam, że wiele się z nich nauczysz.

Zapraszam więc na fotograficzną przygodę.

Wybierz termin: