Sesja kobieca Agnieszki

SESJA KOBIECA AGNIESZKI

 Witam Was zdjęciami pięknej Agnieszki oraz jej wypowiedzi na temat sesji kobiecej
Pojęcie kobiecości dla mnie ujawniło się w dniu, kiedy przyszłam do Ani na konsultacje. Ja, kobieta w dojrzałym wieku, mężatka, matka 4 dzieci, właścicielka psa, bardzo aktywna zawodowo. Przyszłam jak co dzień ubrana w dżinsy i trampki , usiadłam na przeciwko kobiety, profesjonalnej fotografki.
Ania: Agnieszka, a jakie chciałabyś zdjęcia?
Ja: no nie wiem, jakieś ładne. O takie mi się podoba, ale nie to nie dla mnie. Będę grubo wyglądać. To za odważne , tu mi fałdy będzie widać. No ja nie wiem w ogóle czy ja dobrze będę wyglądać na takich zdjęciach, trochę będę się wstydzić .
Ania: będziesz dobrze wyglądać, jesteś piękną kobietą. Myślałam, ze jesteś odważna .
Ja: jestem odważna, ale jak moje dzieci zobaczą takie zdjęcia…Poza tym piękna to ja byłam może kiedyś .
Ania: a w jakim stylu chciałabyś zdjęcia?
Ja: no w moim, ale jaki ja mam styl? Chyba sportowy bo w dresach latam, ale lubię czasami kieckę założyć . Chciałabym, żebym była sobą na zdjęciach, a nie inną osobą. O to jest moje zdjęcie i to i to i tak siedzę rano przy kawie. Takie chcę.
Ania: Ok,ważne jest tez, żeby uchwycić Twoje emocje.
Ja: Jako terapeuta nie mogę być emocjonalna, ja nie jestem i co Ty uchwycisz?
Po sesji…
Aniu, piękne te zdjęcia, prawie wszystkie, ja chcę więcej niż się umawiałyśmy . Nie wyglądam grubo! W ogóle to ładnie wyglądam ! Ania i emocje są!
Aniu, dziękuję za wspaniałą sesję, super zabawę . Polecam wszystkim kobietom!
Agnieszka Ziobro
sesje kobiece , sesje portretowe , fotografia kobiecasesje kobiece , sesje portretowe , sesje zmysłowe, fotografia kobieca , fotografia buduarowa , sesje studyjne ,sesje w studio
sesje kobiece , sesje portretowe , sesje zmysłowe, fotografia kobieca , fotografia buduarowa , sesje studyjne ,sesje w studio , fotografia zmysłowa, sesje w studio, sesja kobieca
sesje kobiece , sesje portretowe , sesje zmysłowe, fotografia kobieca , fotografia buduarowa , sesje studyjne ,sesje w studio ,
sesje kobiece , sesje portretowe , sesje zmysłowe, fotografia kobieca , fotografia buduarowa , sesje studyjne

Podziel się tym wpisem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rezerwacja sesji

Wybierz sesję:

Cześć.

Bardzo miło mi, że zdecydowałaś(łeś) się zapisać na moje warsztaty „MŁODY FOTOGRAF”. Zapewniam, że wiele się z nich nauczysz.

Zapraszam więc na fotograficzną przygodę.

Wybierz termin: