Sesja wizerunkowa; Sylwi; dietetyk

Aktywne i świadome dbanie o zdrowie jest we współczesnym świecie dla wielu osób istotnym wyzwaniem. Po pierwsze, zmienić nawyki żywieniowe nie jest łatwo, po drugie nie zawsze wiemy, jak to dobrze i trwale przeprowadzić.

➡ Sylwia – moja ostatnia klientka – z wykształcenia jest dietetykiem i biologiem. Jak doradca żywieniowy od wielu lat pomaga klientom dbać o swoje zdrowie poprzez prawidłową dietę.

➡ To temat delikatny i często wykraczający poza zwykłe ułożenie jadłospisu. Dlatego Sylwia uzupełnia swoja wiedzę o elementy psychodietetyki, tak, by holistycznie zatroszczyć się o  pacjenta i indywidualnie prowadzić proces zmiany stylu życia.


#sesjawizerunkowa #wizerunek #sesjabiznesowa #biznes #bizneowewnetrze

Sylveko – Indywidualna Dietetyka Z Profesjonalistką

W tej współpracy bardzo ważna jest relacja i zaufanie.

I na te elementy postawiłyśmy podczas naszej sesji zdjęciowej.

➡ Pastelowe, stonowane i ciepłe kolory budują klimat zrozumienia i spokoju. Gabinet jest przytulny, nieco domowy, co pozwala czuć się bezpiecznie. Kolorystyka stylizacji idealnie pasuje  do  charakteru Klientki, podkreślając jej wrażliwość i uważność.

Wnętrze zaprasza i gwarantuje zaciszność i dyskrecję. 

Podziel się tym wpisem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rezerwacja sesji

Wybierz sesję:

Cześć.

Bardzo miło mi, że zdecydowałaś(łeś) się zapisać na moje warsztaty „MŁODY FOTOGRAF”. Zapewniam, że wiele się z nich nauczysz.

Zapraszam więc na fotograficzną przygodę.

Wybierz termin: