AGNIESZKA WŁOSTOWSKA

Są branże, w których użyteczność produktu i jego uroda łączą się w wyjątkowej symbiozie.

Jak więc wyrazić istotę marki, w której kreatywność i praktyczność to jedność, której by nie było bez tego co indywidualne, przetwarzane przez osobistą wrażliwość, wyczucie i profesjonalne podejście?

Sesja z Agnieszką postawiła mi poprzeczkę naprawdę wysoko.

sesje wizerunkowe , sesje biznesowe  ,biznes , marka osobista

Miałam pokazać doświadczoną projektantkę, której klienci powierzają stworzenie swojej życiowej przestrzeni, wyjątkowej, wydobywającej ich osobisty styl, zaspokajającej specjalne potrzeby i życzenia.
Pokazać profesjonalistkę, która budzi zaufanie, która rozumie naszą estetykę, a jednocześnie zaskoczy nowatorskim podejściem, świeżością i bogactwem inspiracji.
sesje biznesowwe , marka osobista , sesje wizerunkowe

Zdecydowałam się pokazać Agnieszkę przy pracy w jej przestrzeni, w jej biurze. Samo otoczenia – jasne, pełne światła, uporządkowane, wiele mówi o bohaterce. Na tym tle znakomicie wypadają stylizacje pełne soczystych kolorów, uzupełnione oryginalną, wyrazistą, nieco etniczną biżuterią.

Agnieszka uwielbia egzotyczne podróże, a inspiracje z nich często można odnaleźć w jej projektach. W kolorach, fakturach, kształtach, motywach.

sesje wizerunkowe , sesje biznesowe , biznes , wizerunek , sesje biznesowe


W zdjęciach widać harmonię, spójność i spokój, którym emanuje bohaterka sesji. Spokój, który mają ludzie świadomi swoich kompetencji i tego, co dają innym. Profesjonalizm i radość tworzenia.


sesje wizerunkowe, sesje biznesowe , biznes

sesje wizerunkowe , biznes marka osobista ,
sesje biznesowe , sesje wizerunkowe , wizerunek , biznes , marak osobista

marka osobista , biznes

sesje biznesowe , sesje wizerunkowe , biznes , marka osobista

Podziel się tym wpisem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rezerwacja sesji

Wybierz sesję:

Cześć.

Bardzo miło mi, że zdecydowałaś(łeś) się zapisać na moje warsztaty „MŁODY FOTOGRAF”. Zapewniam, że wiele się z nich nauczysz.

Zapraszam więc na fotograficzną przygodę.

Wybierz termin: