SESJA WIZERUNKOWA ARKADIUSZA KOWALSKIEGO

Wyjątkowa fotografia opowie o Tobie dobrą historię. Bez niej nie ma co myśleć o budowaniu właściwego wizerunku firmy czy marki osobistej. Internet daje ogromne możliwości prezentacji, docierania do potencjalnych klientów.

Dlatego tak ważne jest, by do sesji wizerunkowej podejść świadomie. Jaki element jest dla mnie w budowaniu marki osobistej kluczowy? Czy chcę wzbudzać przede wszystkim zaufanie i prezentować się jako profesjonalista? Czy może chcę zaakcentować swoją kreatywność i otwartość?

sesje biznesowe , fotografia biznesowa , sesje biznesowe Wrocław , sesje wizerunkowe Wrocław, sesje biznesowe Poznań
sesje biznesowe , fotografia biznesowa , sesje biznesowe Wrocław , sesje wizerunkowe Wrocław, sesje biznesowe Poznań

Wiele zależy od branży w której działasz. W każdej jednak istotna jest autentyczność.

Zdjęcia wizerunkowe to foto-wizytówka, która dużo mówi o człowieku i jego biznesie W końcu firmuje swoją twarzą wartości, które mają być jego siłą. To rodzaj specyficznej forpoczty, która zapowiada, czego możesz się spodziewać po tej marce.

Dziś prezentuję Wam rezultat sesji z Arkiem Kowalskim. Wspólna, przemyślana praca nad stylizacjami dała efekt o jaki nam chodziło.

Postawiliśmy na jakość i dbałość o szczegóły. Kolorystyka garniturów, staranny dobór krawatów i poszetek, spinki w mankietach koszuli, wyraźnie wskazują, że mamy do czynienia z marką premium.

sesje wizerunkowe Wrocław , sesje biznesowe Wrocław , sesje biznesowe Poznań , sesje biznesowe Legnica

sesje wizerunkowe Wrocław, sesje biznesowe Wrocław , sesje biznesowe Poznań , portret biznesowy Poznań

Na mniej formalnym zdjęciu w białej koszuli, dyskretny, jedyny dodatek to… zegarek. Bo minimalizm zawsze jest elegancki.

Do tego dodajmy współczesne wnętrze i lekko rozproszone światło, które znakomicie komponują się z kolorystką wybranych stylizacji.

A wy co widzicie w tych zdjęciach? Co jest siłą tej marki?

sesja wizerunkowa , sesja biznesowa , sesja wizerunkowa Poznań , sesja wizerunkowa Wrocław , sesja wizerunkowa Legnica ,sesja wizerunkowa Świdnica

sesja została zrealizowana ; quickwork wrocław

Podziel się tym wpisem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rezerwacja sesji

Wybierz sesję:

Cześć.

Bardzo miło mi, że zdecydowałaś(łeś) się zapisać na moje warsztaty „MŁODY FOTOGRAF”. Zapewniam, że wiele się z nich nauczysz.

Zapraszam więc na fotograficzną przygodę.

Wybierz termin: