SESJE NOWORODKOWE

 

SESJE NOWORODKOWE

Sesja noworodkowa to jedyna w swoim rodzaju pamiątka pierwszych dni życia dziecka.

 KIEDY UMÓWIĆ TERMIN SESJI?

Z reguły sesje noworodkowe wykonuje się pomiędzy 5. a 14. dniem życia. Dlaczego nie np. po miesiącu? Ponieważ w pierwszych dwóch tygodniach po urodzeniu dziecko jest najbardziej plastyczne i najbezpieczniej jest układać je w pozycjach zapamiętanych jeszcze z życia płodowego. Ponadto noworodek przesypia zdecydowaną część dnia i nie wybudza się tak łatwo choćby podczas przebierania. Oczywiście każde dziecko jest inne, jednak w okolicach pierwszego miesiąca życia maluch staje się bardziej aktywny, może zacząć reagować na bodźce w postaci dotyku, może cierpieć na kolki.

 JAK PRZYGOTOWAĆ DZIECKO  DO SESJI?

Maluch powinien być najedzony (choć oczywiście w studiu jest możliwość wygodnego nakarmienia dziecka piersią lub z butelki). Dobrze jest ubrać noworodka w rozpinany pajac, który z łatwością zdejmiemy. Lepiej unikać ubranek wkładanych przez główkę. W studiu panuje podwyższona temperatura, aby dziecko nie zmarzło i czuło się komfortowo.
Na sesję należy zabrać ze sobą zapas pieluszek jednorazowych, chusteczki nawilżane, mleko (jeśli malec pije z butelki), smoczek, kocyk, pieluszki tetrowe. Wszelkie przebrania, rekwizyty i akcesoria do zdjęć są dostępne na miejscu. Jeżeli rodzice i rodzeństwo chcą mieć wspólne zdjęcia z dzidziusiem, powinni włożyć mniej więcej podobne (najlepiej takie same) ubrania, jednolite kolorystycznie, bez nadruków.
Sesja noworodkowa jest absolutnie bezpieczna!

sesje noworodkowe , fotografia nowrodkowa swidnica , atf-studio świdnica

sesje noworodkowe , atf-studio świdnica , fotografia noworodkowa świdnica , sesje noworodkowe Wałbrzych

sesje noworodkowe świdnica , sesje noworodkowe Wałbrzych , atf- studio świdnica

ATF_7143

sesje noworodkowe

sesje noworodkowe , atf-studio świdnica, sesje noworodkowe Wałbrzych , sesje nowrodkowe Wrocław

sesje noworodkowe, fotografia nowordkowa , atfstudio świdnica

 

Podziel się tym wpisem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rezerwacja sesji

Wybierz sesję:

Cześć.

Bardzo miło mi, że zdecydowałaś(łeś) się zapisać na moje warsztaty „MŁODY FOTOGRAF”. Zapewniam, że wiele się z nich nauczysz.

Zapraszam więc na fotograficzną przygodę.

Wybierz termin: